slider
slider
slider
Slider

BAŞKAN’IN MESAJI                royalcert

 

Her müşterimiz “tek” müşterimizdir felsefi ile firmalarımıza maksimum katkı sağlayarak TÜRKİYE’mizin büyümesine omuz vermek en büyük görevimizdir.

 

KISA YÖNETİCİ ÖZETİ

 

Şirketimizin en önemli hedefi; uluslararası denetim standartlarına uygun bağımsız denetimi firmalara uygun maliyet ve yüksek kalite ile sunmaktır. Şirketimiz bu doğrultuda, Frankfurt, Almanya merkezli “RoyalCert Audit International” ile çözüm ortaklığı kurmuştur.

 

ROYALCERT; RoyalCert Inretnational Registrars, RoyalCert Audit International, RoyaCert Inspection ve RoyalCert Academy markaları ile 22 ülkede faal uluslararası bir denetim kuruluşudur.

 

RoyalCert Audit International Türkiye’de 8 ilde; 15’i Yeminli Mali Müşavir, 23’ü Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 30’u Bağımsız Denetçi, 3’ü Kurumsal Finans Uzmanı, 1’i Marka Değerleme Uzmanı, 1’i Risk Uzmanı olmak üzere toplam 103 çalışanı ile hizmet vermektedir. RoyalCert Audit International çözüm ortaklarının tamamı konularında en az 20 yıl tecrübeleri ve çoğunluğu Kamu tecrübesi olan uzmanlardan oluşmaktadır.

 

Hali hazırda Antalya merkezde bulunan bağımsız denetim ofisimiz ile Antalya ve ilçeleri ile Isparta ve Burdur gibi komşu vilayetlerde bulunan müşterilerimizin Bağımsız Denetim Hizmetlerini, ulaşım-konaklama-yolluk vb. gibi operasyonel maliyetlerin minimuma inmesi sonucu uygun fiyatlarla ve aynı zamanda yüksek kaliteyle gerçekleştirebilmektedir.

 

Ülkemizin ekonomik büyümesine bu yolla katkı sağlamak bizi heyecanlandırmaktadır.

SAYGILARIMIZLA,

ORİON BAĞIMSIZ DENETİM AİLESİ

GENEL BİLGİ

 

Orion Bağımsız Denetim Anonim Şirketi, kamuda ve özel sektörde idarecilik tecrübesi ve vergi müfettişliği mesleğinden gelen bilgi birikimini çözüm odaklı olarak sizinle paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

 

Şirketimizin uzman kadrosu;

 

Bağımsız Denetim,

Kurumsal Finansman,

Suistimal/Hile Denetimi,

Özel Amaçlı Denetim,

Vergi Danışmanlığı

 

Alanlarında, firmaların hak ve hukukunu gözeten, çözüm üreten bir anlayışa sahiptir.

DEĞERLERİMİZ

 

Sahip olduğumuz değerlerimiz, birlikte daha etkili çalışmamıza yardımcı olmakla birlikte, aynı zamanda bizleri birbirimize bağlayan sıkı bir bağ oluşturmaktadır.

 

  • Dürüstlük: Tüm personelimiz çalışmalarında yasalara, genel ahlak ve etik kurallarına bağlı olarak çalışır.
  • Kaliteli Hizmet: Müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarız.
  • Çözüm Odaklı: Profosyenellerden oluşan kadromuz ile çözüm odaklı çalışırız.
  • Çalışan Memnuniyeti: Personelin aidiyet ile bağlı olduğu, geleceğe güven ile bakan bir şirketiz.
  • Katma Değer Üretme: Yapacağımız çalışmalar ile müşterilerimizin firmalarının verimliliğine ve kârlılığına katkıda bulunuruz.

VİZYONUMUZ

Şirketimizi, sahip olduğumuz değerler ile faaliyet gösterdiğimiz bağımsız denetim ve danışmanlık alanında Batı Akdeniz’in en kalitelisi yaparak katma değeri en yüksek bir seviyeye çıkarmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Sunmuş olduğumuz bağımsız denetim ve danışmanlık hizmetlerinde yürürlülükte bulunan Bağımsız Denetim Standartlarına ve Türkiye Muhasebe Standartlarına eksiksiz uyarak hiçbir zaman mesleki etik değerlerden ve uluslararası kalite kontrol standartlarından ayrılmamaktır.