orion2

KISA YÖNETİCİ ÖZETİ

Her müşterimiz “tek” müşterimizdir felsefi ile firmalarımıza maksimum katkı sağlayarak TÜRKİYE’mizin büyümesine omuz vermek en büyük görevimizdir.

Şirketimizin en önemli hedefi; uluslararası denetim standartlarına uygun bağımsız denetimi firmalara uygun maliyet ve yüksek kalite ile sunmaktır. Şirketimiz bu doğrultuda, Frankfurt, Almanya merkezli “RoyalCert Audit International” ile çözüm ortaklığı kurmuştur.

ROYALCERT; RoyalCert Inretnational Registrars, RoyalCert Audit International, RoyaCert Inspection ve RoyalCert Academy markaları ile 22 ülkede faal uluslararası bir denetim kuruluşudur.

RoyalCert Audit International Türkiye’de 8 ilde; 15’i Yeminli Mali Müşavir, 23’ü Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 30’u Bağımsız Denetçi, 3’ü Kurumsal Finans Uzmanı, 1’i Marka Değerleme Uzmanı, 1’i Risk Uzmanı olmak üzere toplam 103 çalışanı ile hizmet vermektedir. RoyalCert Audit International çözüm ortaklarının tamamı konularında en az 20 yıl tecrübeleri ve çoğunluğu Kamu tecrübesi olan uzmanlardan oluşmaktadır.

Hali hazırda Antalya merkezde bulunan bağımsız denetim ofisimiz ile Antalya ve ilçeleri ile Isparta ve Burdur gibi komşu vilayetlerde bulunan müşterilerimizin Bağımsız Denetim Hizmetlerini, ulaşım-konaklama-yolluk vb. gibi operasyonel maliyetlerin minimuma inmesi sonucu uygun fiyatlarla ve aynı zamanda yüksek kaliteyle gerçekleştirebilmektedir.

Ülkemizin ekonomik büyümesine bu yolla katkı sağlamak bizi heyecanlandırmaktadır.

SAYGILARIMIZLA,

ORİON BAĞIMSIZ DENETİM AİLESİ